A do udhëtoni këtë vit? Ju tregojmë si të gjeni fluturime më të lira

Nese keni ndermend te udhetoni kete vit jashte shtetit, eshte mire ti hidhni nje sy.

Nga 1 janari, WhatsApp nuk do të punojë në këta telefona

Me nisjen e vitit të ri, një nga aplikacionet më të përdorura edhe për shqiptarët,.

Mbyllet Facebook-u!

Përdoruesit e Facebook në mbarë botën po raportojnë se po hasin probleme për t’u lidhur.

Rreziku me ‘’Wi-Fi’’e lokaleve, ja çfarë mund t'ju ndodhë

Eshte e sigurte qe sapo ulemi ne nje lokal apo restorant, para se te porosisim,.

Mendohuni mirë para se të blini iPhone-n e ri, ja problemet dhe çmimi shokues (foto)

Telefoni i zgjuar më i shtrenjtë i Apple-it, iPhone X që kushton mbi 1.000 paund,.

Bie Whatsapp! Mijëra përdorues në Shqipëri në panik

Shume shqiptare, por jo vetem, ne te gjithe boten kane raportuar probleme me perdorimin e.

E madhe! Tani mund të fshini një SMS pasi e keni dërguar

Përdoruesit e WhatsApp më në fund do të kenë mundësi të fshijnë mesazhet, të cilat.

Keni një iPhone? Me siguri ky detaj do ju ndihmojë shumë

Keni një iPhone? Me siguri deri tani e keni karikuar gabim. Business Insider na tregon një.

Facebook-u më në fund sjell opsionin që të gjithë e kërkonim!

Facebook është duke marrë në konsideratë që të fusë një opsion të ri, atë që.

Iku në 60 sekonda! Ja si po grabiten makinat super luksoze (foto/video)

Ky është momenti tronditës kur dy hajdutë vjedhin brenda 1 minute një BMW që kushton.