Keni një iPhone? Me siguri ky detaj do ju ndihmojë shumë

Keni një iPhone? Me siguri deri tani e keni karikuar gabim. Business Insider na tregon një.

Facebook-u më në fund sjell opsionin që të gjithë e kërkonim!

Facebook është duke marrë në konsideratë që të fusë një opsion të ri, atë që.

Iku në 60 sekonda! Ja si po grabiten makinat super luksoze (foto/video)

Ky është momenti tronditës kur dy hajdutë vjedhin brenda 1 minute një BMW që kushton.

Këto janë vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps (FOTO)

Aplikacioni Google Maps na ndihmon për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë.

Rama u shpall ‘luftë’ portaleve dhe Facebook

Kryeministri Edi Rama, gjatë prezantimit sot ka theksuar se platforma e komunikimit me njerëzit nuk.

Shenjat, ja si e kupton Facebook kur dy profile janë të dashuruar

Rezulton se ekziston një grup shkencëtarësh të të dhënave që studiojnë dashurinë në facebook. Falë.

Alarmi/ Nëse ju vjen ky mesazh në telefon, nuk duhet t’i përgjigjeni kurrë

Hakerat po sjellin në numrat tuaj celularë mesazhe teksti, ku ata pretendojnë të jenë vajza.

Njeriu më i pasur në botë nuk ka patur kurrë një Iphone, motivi është i habitshëm

Teksa pjesa tjetër e botës mund të jetë e obsesionuar me zotërimin e iPhone-it më.

Mercedes prezanton bishën "Brabus G65", nuk do ta besoni shpejtësinë që kap (FOTO)

Kompania “Brabus”, e cila merret me modikimin e mjeteve, ka “futur në dorë” edhe modelin.

Pranoi një ftesë në Facebook, por ajo që i ndodhi më pas e shokoi

Jennifer Chen, pranoi një kërkesë për miqësi në Facebook duke mos menduar shumë gjatë. Një.