Djali nga Shkodra i kthen buzëqeshjen Albana Osmanit

Moderatorja e Top-Channel, Albana Osmani ra pre e hakerave dy ditë më parë, të cilët.

Kërkoni telefonin ndërkohë që e keni në dorë? Jeni sëmurë, ja si quhet simptoma

A ju ka ndodhur ndonje here qe te keni telefonin ne duar dhe te krijoni.

Alarmi i mjekëve: Celularët po përhapin një sëmundje të re

“Ankthi i ndarjes nga celulari” quhet simptoma që sipas shkencëtarëve aziatikë nga Hong Kongu, ka.

Iphone 8 sjell risinë që u mungonte të gjithë smartphon-ëve

Edhe pak ditë kanë ngelur nga lançimi i iPhone 8 por pothuajse i kemi marrë.

Ka një 'hile', që të mos harxhoni shumë internet në celularin tuaj

Pse interneti në celularin tuaj konsumohet shpejt? Fotot me rezolucion të lartë dhe videot që.

"Dorëzoni makinën e vjetër dhe merrni një të re me zbritje 10 mijë euro nga çmimi"

Gjigandi i makinave Volkswagen po u ofron klientëve në Gjermani zbritje deri në 10,000 euro.

Hakohet faqja online e një institucioni të rëndësishëm shqiptar

Portali online i një institucioni të rëndësishëm shqiptar, ka rënë pre e hakerave që kanë.

Këto 11 gjëra duhet të fshini menjëherë nga Facebook

Me mbi 1.49 miliardë përdorues, Facebook është një prej rrjeteve sociale më me influencë në.

Kini kujdes! Nëse ju vjen ky mesazh në WhatsApp, fshijeni menjëherë, ose do keni probleme

Kujdes! Nëse ju vjen një mesazh, i cili ju thoshe mund të përdorni ngjyra të.

"Bisha" që do të nxjerrë jashtë loje makinat e tjera, motivi? (FOTO)

Makina e re e Tesla-s mesa duket do të jetë mbretëresha e rrugëve. Kompania ka.