Jeta e Monika Kryemadhit në karantinë, ja si duket duke bërë pompa në kuzhinë

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka treguar se si e kalon një pjesë të ditës.

Puthje në buzë në fushën e blertë, Ronaldo me një mashkull ç.m.end rrjetin

Kristiano Ronaldo ka lene nam dje pasi portugezi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Pasi.

‘Ia thashë vetë e para’…përsëritet historia e dashurisë si në filma. Ja e vërteta e propozimit live në emision nga moderatori

Propozimi në gjunjë i Ardit Roshit për partneren e tij Blerina Bajko ishte një nga.

“Të nderuar ambasadorë, vallahi ditë të z.eza po vijnë për ju. Vallahi do patakseni”

Në rrjetet sociale jane shfrytezuar per te bere gallate deklaratat e kreut të shtetit Ilir.

Ish-zëdhënësja e PD dhe Isli “shkundin” studion e emisionit, kërcimi që po çmend rrjetin (video)

Moderatorja e njohur, Ori Nebiaj, e cila ka qenë edhe zëdhënesja e PD per nje.

E dekoroi Trump për 86-vjetor, Mbretëresha e muzikës shqiptare nuk mban dot l.otët, Nexhmija rrethohet nga…

Me talentin e saj të rrallë,  Nexhmije Pagarusha vijon të bëjë krenarë çdo shqiptar në.

Shkojnë të marrin nusen në Peshkopi, krushqve dhe dhëndrit i ikën fytyra kur gjejnë opozitën në rrugë. Ja çfarë ndodhi (video)

Kishin zgjedhur 2 majin për të marrë nusen, por u ndodh e papritura. Krushqit ishin.

Xhuljo sjell nusen braziliane në Elbasan, ndodh e papritura në mes të qytetit (video)

Djali quhej Xhulio dhe nusja Joyce. Ata janë njohur të dy në Itali. Ai emigrant.

Sherr i ashpër në studion e Fevziut/ ‘Bën si eksperte’, Lala i kthehet zv.ministrit: Mosha jote…

Një debat i ashpër është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Blendi Fevziut mes.

U tha se kishte kushtuar 30 mijë euro, Gaz Paja tregon sa e ka blerë makinën: Jeni mjeranë, unë…

I ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, Gaz Paja i tha.