Mjeku i njohur italian ju mëson se me këto 3 truke të thjeshta dhe të shpejta hiqni shpejt barkun dhe të gjitha yndyrnat në trup, do jeni gati për plazh për 1 javë

# 1 Minimizoni sheqernat Shkaku kryesor i yndyrës në barkun tuaj, është një program i.

Një grua shtatzënë që ka humbur burrin e saj, zbulon nga një foto që ai është gjithmonë pranë saj…

“Unë mendoj se Jarrett është i lumtur. Ai ishte një bashkëshort dhe baba i mrekullueshëm.

Vajzat e vogla vallëzojnë pranë kalit, por ajo që ndodh vetëm pas 10 sekondash do t’ju shokojë  

Kuajt janë kafshë të bukura, simbol i hijeshisë, forcës fizike, ata janë të dashur në.

Do shpëtoni prej tyre njëherë e mirë! Kjo është arsyeja pse duhet patjetër të varni një qese me ujë në derën e shtëpisë këtë verë…

Po, vera është sezoni ynë i preferuar. Por fatkeqësisht, temperaturat e larta dhe dielli i.

“Pusho more qen, qepe gojën!”, dy vëllezërit lënë nam tek Arditi, motivi do t’ju bëjë të nxirrni lot inati

Një histori shokuese sot tek “Shihemi në gjyq”. Protagonistët e sotëm të seancës së ndërmjetësimit.

Ministri Ditmir Bushati jep lajmin e mirë për Qarkun Shkodër

Puka po i nënshtrohet rikualifikimiy urban. Fondi i parashikuar nga buxheti i shtetit llogaritet në.

Pasi ajo u sëmur, burri e braktisi duke e lënë vetëm me vajzën e vogël, gruaja e re po dergjet në shtrat e tani po…

Kjo histori ka prekur të madh dhe të vogël. Drita Zekaj nga Vlora është nënë.

Të gjithë me sytë nga Vau i Dejës, zbulohet se çfarë do të ndërtohet atje (video)

Në ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë ka mbërritur një propozim për ndërtimin e një parku.

Goditja e kryeredaktorit të Rilindjes Demokratike, Sali Berisha bën reagimin “bombë”

Sali Berisha ka reaguar pas goditjes në kokë të kokë të kryeredaktorit të Rilindjes Demokratike,.

Në ditën e protestës së demokratëve, Top Channel hedh videon që i ka turpëruar të gjithë shkodranët

Denoncohet situata skandaloze në Liqenin e Komanit. Ndotjes së ujerave me plastikë dhe mbetje të.