Burri i saj nuk la gjë pa thënë për kunatën, këngëtarja shqiptare na lë pa fjalë me atë që sapo publikoi

Nora Istrefi është një nga personazhet më të komentuara të showbizit shqiptar. Jo vetëm për.

Keni sherre, debate apo jeni me nerva në këtë moment? Kjo është kënga më qetësuese dhe relaksuese e realizuar deri më sot në botë

Muzika ka qenë gjithmonë pjesë e shoqërisë sonë që nga kohët parahistorike. Edhe para se.

Bëni këtë ushtrim vetëm 4 minuta në ditë dhe rezultati do të jetë i dukshëm pas 27 ditësh!

A doni të rimodeloni trupin tuaj në vetëm 4 minuta? A mendoni se ky është.

Babai shet të dashurën sepse ishte në hall, 20 vjet më vonë djali i tij ia rikthen atë. Çfarë historie e bukur!

Ka gjëra që janë shumë më tepër sesa objekte të thjeshta: Ata kanë një vlerë.

Një burrë parkon makinën, del jashtë dhe shkelmon një qen. Ai kthehet me “shokët” e tij dhe i shkatërron makinën. Shikoni videon e ngjarjes së pabesueshme

A e dini thënien “Mos e zgjoni qenin që po fle”? E pra, protagonisti i.

I dhuron një gjerdan të dashurës së tij, 1 vit e gjysmë më vonë ajo zbulon papritur sekretin e pabesueshëm brenda varëses

Për të festuar vitin e parë të fejesës, Terry vendosi t’i jepte diçka të veçantë.

Në shtrat ajo bëri këtë lëvizje që dikush e filmoi me kamera, u trondit nga ajo që zbuloi në mëngjes

Të paturit e kaçurrelave të përsosura është ëndrra e çdo gruaje me flokë kaçurrel. Flokët.

Kjo vajzë duhet të çojë picën në një adresë misterioze, por kur ajo hap derën bën një zbulim tronditës

Të punosh në kontakt me njerëzit është një nga ato privilegje që jo të gjithë.

Pritet me duartrokitje në gjykatë djali shqiptar që bëri gjestin drastik ndaj të atit: Të lumtë! Ne jemi me ty!

Djali shqiptar në Greqi, që vrau babanë e tij pasi abuzonte seksualisht me fëmijët e vet,.

Rikthehen ‘fatosat e Enverit’, ngjarja shokuese ka ndodhur në Berat

Përmes një shënimi ironik, ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook.