Vite më parë theu rrjetin me videon e sherrit, kush është gangsterja nga Elbasani që u shpall Miss Universe Albania

Ajo ia ka dalë të rrëmbejë kurorën e me te bukures se Shqiperise per vitin.

Shpallet më e bukura e Shqipërisë për vitin 2018, momenti kur vajza merr kurorën e Miss-it (foto+video)

Ajo ia ka dalë të rrëmbejë kurorën e me te bukures se Shqiperise per vitin.

Deputetja socialiste habit të madh e të vogël, deklarata befasuese live në studio: Po, jo apo…?

Deputetja socialiste Klotilda Ferhati ka habitur me deklaratën e saj në studion e News 24.

Burri i saj nuk la gjë pa thënë për kunatën, këngëtarja shqiptare na lë pa fjalë me atë që sapo publikoi

Nora Istrefi është një nga personazhet më të komentuara të showbizit shqiptar. Jo vetëm për.

Keni sherre, debate apo jeni me nerva në këtë moment? Kjo është kënga më qetësuese dhe relaksuese e realizuar deri më sot në botë

Muzika ka qenë gjithmonë pjesë e shoqërisë sonë që nga kohët parahistorike. Edhe para se.

Bëni këtë ushtrim vetëm 4 minuta në ditë dhe rezultati do të jetë i dukshëm pas 27 ditësh!

A doni të rimodeloni trupin tuaj në vetëm 4 minuta? A mendoni se ky është.

Babai shet të dashurën sepse ishte në hall, 20 vjet më vonë djali i tij ia rikthen atë. Çfarë historie e bukur!

Ka gjëra që janë shumë më tepër sesa objekte të thjeshta: Ata kanë një vlerë.

Një burrë parkon makinën, del jashtë dhe shkelmon një qen. Ai kthehet me “shokët” e tij dhe i shkatërron makinën. Shikoni videon e ngjarjes së pabesueshme

A e dini thënien “Mos e zgjoni qenin që po fle”? E pra, protagonisti i.

I dhuron një gjerdan të dashurës së tij, 1 vit e gjysmë më vonë ajo zbulon papritur sekretin e pabesueshëm brenda varëses

Për të festuar vitin e parë të fejesës, Terry vendosi t’i jepte diçka të veçantë.

Në shtrat ajo bëri këtë lëvizje që dikush e filmoi me kamera, u trondit nga ajo që zbuloi në mëngjes

Të paturit e kaçurrelave të përsosura është ëndrra e çdo gruaje me flokë kaçurrel. Flokët.