Kjo vajzë duhet të çojë picën në një adresë misterioze, por kur ajo hap derën bën një zbulim tronditës

Të punosh në kontakt me njerëzit është një nga ato privilegje që jo të gjithë.

Pritet me duartrokitje në gjykatë djali shqiptar që bëri gjestin drastik ndaj të atit: Të lumtë! Ne jemi me ty!

Djali shqiptar në Greqi, që vrau babanë e tij pasi abuzonte seksualisht me fëmijët e vet,.

Rikthehen ‘fatosat e Enverit’, ngjarja shokuese ka ndodhur në Berat

Përmes një shënimi ironik, ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook.

Rudina e ftuar te Xingu habit fare Ermal Mamaqin: Duhet të kesh bo** që të bësh humor

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është e ftuara e mbrëmjes se sotme ne Xing me Ermalin..

“Nuk e prisja të më gjuaje kështu”, Arian Çanit i ndodh e papritura në studio

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin.

Moderatori i njohur nuk mban dot lotët dhe nis të qajë në studio live, momenti i vështirë që tregoi

Ai është ndër moderatorët më të njohur në publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Bledi Strakoshën,.

Mjeku i njohur italian ju mëson se me këto 3 truke të thjeshta dhe të shpejta hiqni shpejt barkun dhe të gjitha yndyrnat në trup, do jeni gati për plazh për 1 javë

# 1 Minimizoni sheqernat Shkaku kryesor i yndyrës në barkun tuaj, është një program i.

Një grua shtatzënë që ka humbur burrin e saj, zbulon nga një foto që ai është gjithmonë pranë saj…

“Unë mendoj se Jarrett është i lumtur. Ai ishte një bashkëshort dhe baba i mrekullueshëm.

Vajzat e vogla vallëzojnë pranë kalit, por ajo që ndodh vetëm pas 10 sekondash do t’ju shokojë  

Kuajt janë kafshë të bukura, simbol i hijeshisë, forcës fizike, ata janë të dashur në.

Do shpëtoni prej tyre njëherë e mirë! Kjo është arsyeja pse duhet patjetër të varni një qese me ujë në derën e shtëpisë këtë verë…

Po, vera është sezoni ynë i preferuar. Por fatkeqësisht, temperaturat e larta dhe dielli i.