“Pusho more qen, qepe gojën!”, dy vëllezërit lënë nam tek Arditi, motivi do t’ju bëjë të nxirrni lot inati

Një histori shokuese sot tek “Shihemi në gjyq”. Protagonistët e sotëm të seancës së ndërmjetësimit.

Ministri Ditmir Bushati jep lajmin e mirë për Qarkun Shkodër

Puka po i nënshtrohet rikualifikimiy urban. Fondi i parashikuar nga buxheti i shtetit llogaritet në.

Pasi ajo u sëmur, burri e braktisi duke e lënë vetëm me vajzën e vogël, gruaja e re po dergjet në shtrat e tani po…

Kjo histori ka prekur të madh dhe të vogël. Drita Zekaj nga Vlora është nënë.

Të gjithë me sytë nga Vau i Dejës, zbulohet se çfarë do të ndërtohet atje (video)

Në ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë ka mbërritur një propozim për ndërtimin e një parku.

Goditja e kryeredaktorit të Rilindjes Demokratike, Sali Berisha bën reagimin “bombë”

Sali Berisha ka reaguar pas goditjes në kokë të kokë të kryeredaktorit të Rilindjes Demokratike,.

Në ditën e protestës së demokratëve, Top Channel hedh videon që i ka turpëruar të gjithë shkodranët

Denoncohet situata skandaloze në Liqenin e Komanit. Ndotjes së ujerave me plastikë dhe mbetje të.

Protesta e opozitës, ja momenti kur Stresi përplaset me demokratët që ata të mos godasin policët

Në protestën e sotme të organizuar nga opozita, në mesin e protestuesve ka qenë i.

Dalin faktet me dron/ PD-LSI me shesh bosh, dështon plani ‘Babale’

Momentalisht ppozita po zhvillon protestën para Kryeministrisë duke kërkuar largimin e ministrit të Brendshëm dhe.

Një çift adopton 3 djemtë e fqinjes që po vdes, kur ata kthehen në shtëpi i pret kjo surprizë që i ka përlotur të gjithë

Audrey ishte një nënë beqare me 3 fëmijë të cilëve u është dashur të përballen.

Merr lajmin se është në pritje të dy binjakëve, pastaj zbulon diçka të rrallë për shtatzaninë e saj, të gjithë u përlotën kur e panë këtë

Protagoniste e kësaj historie është një nënë amerikane me emrin Lisa Hansen. Për disa kohë.