“10 vite pa babin…shumë! Tmerri i tij ishte që unë…”, e shohim rrallë, por Lori i Tanit të Top-it flet sot hapur

Teksa sot mbushen 10 vite nga vdekja tragjike e themeluesit të Top Medias, sic shume.

Ai është i fiksuar pas përqafimeve, shihni çfarë ndodhi, ky është momenti ku të gjithë shtangin

Sa herë që César Fernández-Chavez dhe qeni i tij i dashur me emrin Loubi dalin.

Personi që mori vëmendjen e të gjithëve në dasmën madhështore kritikohet për atë që bëri para familjes mbretërore. Po ky sinqerisht e paska tepruar…

Një martesë e rëndësishme si ajo e familjes mbretërore, ne e dimë se ngjall vëmendjen.

Filmon në mënyrë sekrete se çfarë ndodh në shtëpinë e nënës së saj të sëmurë. Pastaj sheh infermieren duke bërë diçka të paimagjinueshme

Stafi i shërbimeve sociale që punon me të moshuarit dhe të sëmurët gjithmonë meriton respektin.

Pak minuta para dasmës, nusja merr dorën që dridhej të dhëndrit dhe rrëfen të vërtetën për njeriun me të cilin është gati të martohet

Thuhet se në jetë nuk e njeh kurrë një person tërësisht, madje edhe pas shumë.

Mësuesi në Farkë që bën ‘pirueta’ përfundon si mos më keq (video)

Një mësues në Farkë bie në klasë gjatë një demostrimi, që duket si karrate. Gomarit.

Do martohet Çiljeta? “Ku më lë ai mua, edhe kur ikën më thotë hap kameran të shoh me kë je”

Ajo flet per here te pare per planet per martese. Çiljeta Xhilaga e ftuar këtë.

“Ata të dy mendonin se po flija, që ishin vetëm dhe askush nuk po i shihte… Kur e pashë burrin dhe vajzën time në kuzhinë…u fsheha dhe pashë gjithë skenën”

Ju e dini të gjithë shprehjen: Nëna mbetet gjithmonë nënë. Nuk ka shprehje më të.

Këngëtarja që nuk dihet sa vjeç është flet për dashurinë e shkuar: E kanë dashur njëri-tjetrin…

E keni degjuar kengen e tyre me te fundit? E ka rikthyer ne muzike kengetaren.

Meshën e celebroja edhe kur punoja në komunalen e Shkodrës, Dom Ernest Troshani rrënqeth Italinë

E dhimbshme! Burgosjen në 1963, torturat në qelitë e izolimit, 18 vite punë të detyruar.