Ky djalë bëri 18 vjet burg për krimin që nuk e kreu kurrë, reagimi kur dëgjon për lirimin është për t’u çuditur

Kaloi moshën më të bukur të rinisë në burg, për  një krim që nuk e.

Pas sherrit në studio, Muç Nano shpërthen keq ndaj Berishës dhe Shkëlzenit: Ky zog gomari, kam gjithë jetën që…(del video)

“I kërkoj ndjesë publike për atë gjuhe por janë disa njerëz që e meritojnë, unë.

Askush nuk e donte këtë vogëlushe të adhurueshme, derisa një grua vë re diçka në një fotografi të vajzës…

Protagoniste i kësaj historie quhet Primrose dhe ka lindur në Kinë disa vite më parë..

Policët nxjerrin me forcë nga shtëpia vjehrrën, nusja fluturon nga gëzimi pas divorcit (pamjet dramatike)

Pamje te trishta jane shperndare sot ne internet, pas publikimit ne emisionin investigativ Boom, te.

“As qoftja e Saliut, as llokumi i Monës”, hapu dhe` të futemi! Video e Ramës që do mbani barkun me dorë

Duke iu referuar fjales se kryeministrit Edi Rama sot perpara deputeve ne mbledhjen e grupit.

Dhëndri thërret një vajzë tjetër në altar për t’i treguar asaj se ai e do! Nusja shpërthen në lot. Ja çfarë ndodhi

Dita e dasmës është dita më e rëndësishme. Nuk është e lehtë të gjesh dikë.

Kur pa atë që ndodh në këtë video, shkodranja vrapoi menjëherë në kuzhinë

Disa njerëz pëlqejnë të gatuajnë, ndërkohë që të tjerët nuk duan të jenë në kuzhinë..

Një baba zbulon diçka tronditëse që djali i bënte shokëve, ndëshkimi që i jep atij është befasues

Ngacmimi është një fenomen që ne dëgjojmë vazhdimisht. Sidomos pasi teknologjia ka bërë që ky.

Një vajzë po kërcen në një park, pastaj i afrohet një burrë i moshuar dhe të gjithë mbeten pa fjalë nga ajo që ndodh

Këtij zotërie i pëlqen vallëzimi dhe asgjë nuk mund ta ndalojë, madje as mosha e.

Kjo kaloi pa u vënë re! Takimi i Tahirit me policen brune që e pret e buzëqeshur ish “shefin”, ai i vë dorën në…

Paraditja e kësaj të marte ishte e ngarkuar për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, i.