Mamasë së tij i propozonte i dashuri për martesë, por djali i saj i mitur bën gjestin që nuk e priste askush

Ky vogelush 3-vjeçar ka marre te gjithe vëmendjen anembane botes fale rrjetece sociale. Ky moment.

U fejuan siç deshën, vajzës nga Tirana i ikën kapaku i kokës kur sheh ç’bënte i dashuri i saj

Një vajzë e re e cila kishte ardhur prej 6 muajsh te jetonte në Tiranë.

Nusja e re i bën gjëmën vjehrrit, atij i ikën mendja nga ajo që zbulon

Një burrë nga qyteti i Librazhdit ka denoncuar në polici nusen e djalit. Sipas gazetares.

Misteri i shtëpisë së shqiptarëve të arrestuar në Athinë, çdo gjë e lyer me të zezë dhe shikoni çfarë bëhet aty

Dalin detaje të reja. Në këtë apartament në lagjen ‘Nea Filadelfia’ të Athinës u arrestuan.

Kur Eni Vasili jepte lajmet me tank në 1997, momentet tronditëse

Rubrika e gatimit “Për drekë me mua” këtë herë ndaloi te shtëpia e gazetares Eni.

Bushpepa elektrizon skenën e finales së Eurovizionit, ja video e performancës për ju që e humbet

Eugent Bushpepa elektrizoi Lisbonën sonte me performance e tij të përkryer në skenën e finales.

Ndiqeni LIVE në ShkodraNews finalen e Eurovizionit, klikoni për të dëgjuar këngët dhe zbuluar fituesin

Sonte po mbahet nata finale e edicionit të rradhës së Eurovizonit.   https://www.youtube.com/watch?v=C-a9eXKeO4k Të gjithë.

Shqipëria shumë pranë fitores në Eurovizion, Eugent Bushpepa renditet i treti nga votimet në…

Endrra e shqiptarëve shumë pranë të bërit realitet! Në faqen zyrtare në Facebook të Eurosong.

Spikerja e njohur shkodrane lë nam në ekran, ja çfarë thotë për Xhensilën gjatë lajmeve

Në një transmetim direkt edhe këto gjëra mund të ndodhin! Gjatë edicionit të lajmeve në.

Burri i martuar nis lidhjen me gruan e divorcuar, ajo i bën hatanë

Keni degjuar e s’keni degjuar, por si keto historite e tradhetive, gjithmone na befasojne. Një.