Gruaja i shkruan shokut të burrit në Facebook, ajo që i thotë është…

Çdo ditë një burrë që shoqëronte gruan e tij për në punë, përshëndeste gjatë rrugës.

Fikson sytë e një qeni që është duke vdekur. Çfarë ndodh më pas është me të vërtetë e pabesueshme

Le ta themi troç: Mizoria e shumë njerëzve në të vërtetë rrjedh në të paimagjinueshëm.

Ata u deshën si të çmendur dhe pasi bënë një udhëtim romantik u ndanë. 30 vite më vonë ndodh kjo gjë që po i përlot të gjithë

Ka shumë histori të pabesueshme, por kjo është me të vërtetë e jashtëzakonshme. Çfarë mund.

Një djalë vetëm 13 vjeç ndërton shtëpinë e tij pa ndihmën e askujt, shihni kryeveprën e tij prej 9 m2 kur hap derën

Shumica e fëmijëve kanë gjëra më të rëndësishme për të bërë se sa ndërtimi i.

Pas divorcit nga burri miliarder, Jonida Maliqi thyen heshtjen dhe na prek zemrat: Unë nuk kisha asnjë faj…

“Po zbret ti ne stacion te gabuar. Dhe une nuk kisha asnje faj”, janë këto vargjet.

Pamje dramatike nga qyteti ku jetojnë shumë shqiptarë, dy orë shi sa për 3 muaj

Çaste dramatike dhe panik kanë përjetuar banorët e Selanikut n♪7 Greqi, kur rreth orës 12:30.

Deputeti demokrat që nxori skandalin e ministrit bën gjestin e pazakontë në emision live

Ai eshte deputeti qe bashke me ekspertin per ceshtjet ligjore ne PD, Gazmend Bardhi,ka publikuar.

Publikohet skandali/ Nënprefekti i Laçit që jep dhe kredi: Është punë me probleme…

“Stop” ka mësuar se nënprefekti i Kurbinit lë çdo ditë zyrën e shtetit për të.

Nisin notat e para të këngës, diçka e veçantë ndodh papritur dhe publiku nis të qajë

Disa këngë janë kaq emocionuese si kryevepra legjendare e Leonard Cohen “Hallelujah”, dhe këtë këngë,.

Duket si një fustan i zakonshëm, por shiko çfarë ndodh pas 2 sekondash që i shtangu të gjithë

Jennifer Lopez gjithmonë ka ditur se si të mahnisë fansat e saj. Ajo është një.