Nuk donte të tregonte as unazën, u bë keq kur…Foto e rrallë e Oltës me djalin e deputetit

Olta Boka ka ndarë me publikun sot per here te pare, permes emisionit te Rudines,.

Rama dhe Basha takim sekret, del video. Ja ku janë parë

Situata politike në Shqipëri është shfrytëzuar edhe dje nga trupa e aktorëve të Portokalli, e.

Gazetarja qan në emisionin e Rudinës, i ndodhi…

Lidhja e gazetares së njohur Enkeleida Zeko me motrën duket se është shumë e fortë..

Del video e takimit të ministrit Sandër Lleshaj, diçka nuk shkon aty…

Nuk ka qenë një ditë e mbarë ajo e sotmja për ministrin e Brendshëm Sandër.

Djali dashurohet pas Gjyste Vulajt, nuk e dinte që ishte…

Qysh në nisje të karrierës së saj, Gjyste Vulaj u bë një këngëtare e dashur.

Momenti qesharak në protestën e opozitës, ky burrë merr vëmendjen e madhe

Një moment pikant është filmuar nga një kamera amatore gjatë protestës së sotme të opozitës..

‘Mbajeni mend se çfarë kam për t’ju bërë’, e rëndë ajo që ndodhi me demokratin pas protestës (ja video)

Djali i kryetarit të Partisë Demokratike për degën e Fierit, Luan Baçit, është shoqëruar nga.

Basha tjetër g.afë me llogaritjet matematikore, sot tha se…(video)

Teksa po mbante fjalën përmbyllëse të protestës, demokrati Lulzim Basha foli edhe në anglisht, si.

Ai shkoi nga dhoma në dhomë dhe…, ja si kërkonin ndihmë besimtarët (video)

Një nga s.ulmuesit e xhamisë së Zelandës së Re shkoi nga dhoma në dhomë, duke.

Pyetja që v.ret, çfarë ndodhi mbrëmë mes Çanit dhe Bashës, ja pse u mërzit gazetari

Rubrika “Pyetja që vret” është bërë e zakonshme në emisionin “Zonë e Lirë”, në Tv.