Intervista e Jozefina Topallit para 21 vitesh do ju heqi trurin, deklarata e saj b.ombë

Për të treguar se situata politike në vend dhe retorika që e shoqëron nuk ka.

Doktoresha e njohur befason në emisionin e Rudinës, nxjerr mbathjet live dhe bën apel të fortë

Mjekja e njohur gjinekologe Mimoza Keta ishte dje e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit,.

Ka 40 vite që punon në Bashki, ky burrë bën deklarata të forta për Ramën dhe Veliajn. Ja si i njeh ai

Nga 5 planet e vetme urbanistike në historinë e Tiranës, ai ka qenë pjesë e.

Balla nxjerr videon nga protesta e opozitës: Lulëzim paske paguar përsëri para sot?

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ka shpërndarë një video nga momenti kur.

‘Ishalla s’të bëhet xheloz burri’, Jonida Shehu merr surprizën e papritur në emision

Kuzhinieri i njohur Alfred Marku ka surprizuar live ne emision Jonida Shehun ne nje menyre.

Shqiptarët po ikin, momentet e dhimbshme kur ndahet vëllai nga vëllai në stacionin e autobusëve

Gjithnjë e më shumë shqiptarë po largohen nga vendi i tyre me shpresën se do.

Luan me Elvanën në film, por Ermal Mamaqi bën deklaratën bombë tani

Prej kohësh është përfolur filmi që ka si protagonistë dy emra të njohur të shoubizit.

E mbani mend aktorin e ‘Dy herë mat’? Ai sot tregoi historinë e dhimbshme që askush nuk e dinte

E kemi parë shpesh në studio televizive teksa flet me pasion rreth artit të tij,.

Nuk donte të tregonte as unazën, u bë keq kur…Foto e rrallë e Oltës me djalin e deputetit

Olta Boka ka ndarë me publikun sot per here te pare, permes emisionit te Rudines,.

Rama dhe Basha takim sekret, del video. Ja ku janë parë

Situata politike në Shqipëri është shfrytëzuar edhe dje nga trupa e aktorëve të Portokalli, e.