Solli në jetë bebin e saj të parë, ja si duket pas disa muajsh Maya Alickaj, paralajmëron se…

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Maya Alickaj rikthehet në skenë pas.

Rudina befasohet, mamaja i bën live në emision kërkesën e çuditshme këngëtarit

Këngëtari i njohur dhe i dashur për publikun Shpat Kasapi, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta.

I ftuari bën deklaratën e papritur, Rudina nuk mban dot të qeshurën (video)

Pagesa, është një prej arsyeve kryesore që shtyn një numër të madh njerëzish drejt zgjedhjes.

Nuk do mbani dot lotët, Rudina na bëri me dhimbje zemre sot. Ajo kishte ftuar këtë nënë që mori lajmin e keq

Muenis Masha është një djalë 15-vjeçar, por jeta e tij ndryshon nga ajo e moshatarëve të.

Top Channel nxjerr videon që tregon shumë, ja çfarë ndodhi në institucionin shqiptar që askush nuk e dinte

Një ditë më parë, raportuam se në Drejtorinë e Autoritetit Rrugor Shqiptar (ARRSH), ishin firmosur 11.

Kryemadhin e kapin nga krahu dhe e largojnë me shpejtësi, ja çfarë ndodhi tani…(video)

Gazit lotsjellës që përdori sonte policia nuk i kanë shpëtuar as liderët politikë të partive.

Protestuesit me fjalë të nd.yra, Xhafaj del te dera dhe… selfie para Kuvendit

Teksa turma e protestuesve u shpërnda pas hedhjes së gazit lotsjellës nga policia, para derës.

Viola Spiro na tregon sekretin, ja çfarë bën kur…

Viola Spiro ka qenë e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” në Tv Klan,.

Për 45 ditë shkojmë në z.gjedhje? Ngjela me deklaratë b.ombë: Socialistëve iu intereson që Ramën ta…(video)

Cilët mund të jenë skenarët e zgjidhjes se situatës politike? Ish deputeti Spartak Ngjela mendon.

Arrin me miliona, këngëtarja tregon sa paguhet në lokalet e natës

Silvana Rusi është një këngëtare e cila prej vitesh këndon në lokalet e natës. E.