Momenti qesharak në protestën e opozitës, ky burrë merr vëmendjen e madhe

Një moment pikant është filmuar nga një kamera amatore gjatë protestës së sotme të opozitës..

‘Mbajeni mend se çfarë kam për t’ju bërë’, e rëndë ajo që ndodhi me demokratin pas protestës (ja video)

Djali i kryetarit të Partisë Demokratike për degën e Fierit, Luan Baçit, është shoqëruar nga.

Basha tjetër g.afë me llogaritjet matematikore, sot tha se…(video)

Teksa po mbante fjalën përmbyllëse të protestës, demokrati Lulzim Basha foli edhe në anglisht, si.

Ai shkoi nga dhoma në dhomë dhe…, ja si kërkonin ndihmë besimtarët (video)

Një nga s.ulmuesit e xhamisë së Zelandës së Re shkoi nga dhoma në dhomë, duke.

Pyetja që v.ret, çfarë ndodhi mbrëmë mes Çanit dhe Bashës, ja pse u mërzit gazetari

Rubrika “Pyetja që vret” është bërë e zakonshme në emisionin “Zonë e Lirë”, në Tv.

Solli në jetë bebin e saj të parë, ja si duket pas disa muajsh Maya Alickaj, paralajmëron se…

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Maya Alickaj rikthehet në skenë pas.

Rudina befasohet, mamaja i bën live në emision kërkesën e çuditshme këngëtarit

Këngëtari i njohur dhe i dashur për publikun Shpat Kasapi, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta.

I ftuari bën deklaratën e papritur, Rudina nuk mban dot të qeshurën (video)

Pagesa, është një prej arsyeve kryesore që shtyn një numër të madh njerëzish drejt zgjedhjes.

Nuk do mbani dot lotët, Rudina na bëri me dhimbje zemre sot. Ajo kishte ftuar këtë nënë që mori lajmin e keq

Muenis Masha është një djalë 15-vjeçar, por jeta e tij ndryshon nga ajo e moshatarëve të.

Top Channel nxjerr videon që tregon shumë, ja çfarë ndodhi në institucionin shqiptar që askush nuk e dinte

Një ditë më parë, raportuam se në Drejtorinë e Autoritetit Rrugor Shqiptar (ARRSH), ishin firmosur 11.