‘Sapo v.arrosa veten’, Ori Nebiajt i ndodh e papritura në emisionin e mëngjesit live (del video)

Moderatorja simpatike e emisionit të mëngjesit në Top Channel është surprizuar nga kolegu i saj.

“Do gjejmë çanta të zeza në Tiranë, do hidhen në erë shtylla, shumë shpejt do vijnë lajme tronditëse”

Analisti i njohur Lorenc Vangjeli, teksa ka komentuar situatën politike, parashikon një atmosferë problematike. Sipas.

Plas sherri i ashpër në emisionin e Fevziut, ja çfarë ndodhi më pas (video)

Deputeti i Partisë Demokratike Aldo Bumçi, tha në studion e Opinion se tashmë opozita është.

Armina Mevlani prezanton shpirtin binjak, por nuk është Shkëlzeni. Uaaa!

Ato janë shoqe prej 25 vitesh. Janë njohur me njëra-tjetrën që në moshën 12-vjeçare dhe.

Të arrestuarit e protestës habisin gjyqtarët, salla e gjyqit kthehet në skenë humori (video)

Të a,rr,estuarit e protestës së opozitës kanë habitur vazhdimisht gjykatësit sot me dëshmitë e tyre.

Dash Shehi pas takimit me Bashën për mandatet shkakton të qeshura, deklarata e tij pikante po bën namin (video)

Edhe aletatët e mbështetën vendimin e liderit të PD, për d.jegien e mandateve. Pas takimit.

Një djalë sheh një plakë dhe qan, ajo kishte dalë natën, vetëm në të ftohtë për të…video po çmend internetin

Ky është momenti që të c.o.pëton zemrën kur një grua e moshuar u shërben me.

Mund edhe të qani pasi të kuptoni çfarë fshihet pas lumturisë së këtij çifti (video)

Teksa në këtë ditë të shënuar, realiteti nuk është sic janë fotografitë në internet, por.

Burri vjen në shtëpi, gruaja i thotë lajmin që e tronditi. Por kur sheh çfarë ka çanta…

Momenti që një mashkull mëson se do të bëhet baba është shumë i veçantë. Shoqata.

Saimir Kodra nxjerr videon e mësueses shqiptare që la nam në klasë, kapet mat duke…

Në shkollën “Shyqyri Peza” , mësuesja Akila Dosti është fotografuar duke përdorur celularin në klasë,.