Dash Shehi pas takimit me Bashën për mandatet shkakton të qeshura, deklarata e tij pikante po bën namin (video)

Edhe aletatët e mbështetën vendimin e liderit të PD, për d.jegien e mandateve. Pas takimit.

Një djalë sheh një plakë dhe qan, ajo kishte dalë natën, vetëm në të ftohtë për të…video po çmend internetin

Ky është momenti që të c.o.pëton zemrën kur një grua e moshuar u shërben me.

Mund edhe të qani pasi të kuptoni çfarë fshihet pas lumturisë së këtij çifti (video)

Teksa në këtë ditë të shënuar, realiteti nuk është sic janë fotografitë në internet, por.

Burri vjen në shtëpi, gruaja i thotë lajmin që e tronditi. Por kur sheh çfarë ka çanta…

Momenti që një mashkull mëson se do të bëhet baba është shumë i veçantë. Shoqata.

Saimir Kodra nxjerr videon e mësueses shqiptare që la nam në klasë, kapet mat duke…

Në shkollën “Shyqyri Peza” , mësuesja Akila Dosti është fotografuar duke përdorur celularin në klasë,.

Ata po protestonin për adoleshenten fatkeqe, polici shqiptar bën veprimin që askush nuk e priste dhe na përlot

Rasti i dhi.mbshëm i adoleshentes kosovare në Drenas, njëjtë me atë të shqiptares nga Kavaja,.

“A të qaj 5 minuta?”, vogëlushja që “theu” rrjetin del në TV, ja ç’duhet të dini për vajzën më të njohur të momentit

A të qaj 5 minuta? Kjo video ka bërë të qeshin të gjithë me shprehjen.

Gjyshërit e vetmuar shkojnë te shtëpia që shitej, gjejnë fotot e tyre mbi tavolinë. Momentet më pas janë rrëqethëse

Një burrë i moshuar në SHBA është surprizuar nga djali i tij që jetonte larg,.

Në këtë fshat shqiptar ndodh çudia, banorët prej kohësh nuk…

Drama e emigracionit masiv të shqiptarëve ka sjellë pak nga pak boshatisjen e vendit, e.

Pamjet e pabesueshme nga Mati, “rikthehet” Enver Hoxha dhe… (video)

Në portale po qarkullojnë pamjet e pabesueshme që janë shfaqur në Malin e Gurrës në.