VIDEO/ Temperaturat nën 0, shqiptari në Greqi bën si i fortë. Shikoni pamjet

Në Evia të Greqisë, që është një nga zonat e mbuluara nga bora, një shqiptar.

Rita Lati habit fare: Nuk e përballoj një burrë në…

Aktorja Rita Lati shpeshherë ajo ka folur “pa doreza” për jetën e saj private. Kur vajza.

VIDEO/ Vetëm me një trëndafil te …. Bleona tregon se nuk ka turp

Bleona godet serish… Bleona Qereti ka bërë një cover të këngës italiane “Su di noi”.

VIDEO/ Bën si super-pjeshkë, por i ndodh e papritura! Do qeshni me lot

Ndodh edhe që gjërat të mos shkojnë sipas programit… Një modeleje në Instagram i ka.

VIDEO/ E lëshojnë po*dhën në mes te sheshit, por kapen mat! Do qeshni me lot

Me gjasë iu ka ndodhur që te jeni në një vend publik dhe diçka ju.

VIDEO/ Zbulon se i dashuri e tradhton në palestër, ajo e kap mat dhe e degjeneron keq

Dyshoni se partneri iu tradhton? Mund ta zbuloni sic ka bere kjo vajze. Besimi i.

VIDEO/ Djali nga Dibra ‘hapet’ te Aldo, por ajo që kërkon do ju bëjë të qeshni me lot

“Jam nga Dibra, shkoj jashtë vendit dhe merrem me pisllëqe, por kam shumë turp me.

Si në Australi! Ajo që ndodh në Vlorë është shumë e guximshme!

Disa persona kanë vendosur të lahen në det ditën e Krishtlindjeve. Nuk kemi në Austri,.

VIDEO/ Vajza bën veprimin e turpshëm, babai e detyron që mes të rrugës të…

Një baba ka zgjedhur një dënim të veçantë kur mësoi një të vërtetë të hidhur.

Sot ndërroi jetë, dalin pamjet e rralla të takimit të Ish-Presidentit Bush me Berishën

Sot, ndërroi jetë George H.W. Bush, presidenti i 41-të i Shteteve të Bashkuara. Pas daljes.