Gjyshërit e vetmuar shkojnë te shtëpia që shitej, gjejnë fotot e tyre mbi tavolinë. Momentet më pas janë rrëqethëse

Një burrë i moshuar në SHBA është surprizuar nga djali i tij që jetonte larg,.

Në këtë fshat shqiptar ndodh çudia, banorët prej kohësh nuk…

Drama e emigracionit masiv të shqiptarëve ka sjellë pak nga pak boshatisjen e vendit, e.

Pamjet e pabesueshme nga Mati, “rikthehet” Enver Hoxha dhe… (video)

Në portale po qarkullojnë pamjet e pabesueshme që janë shfaqur në Malin e Gurrës në.

VIDEO/ Temperaturat nën 0, shqiptari në Greqi bën si i fortë. Shikoni pamjet

Në Evia të Greqisë, që është një nga zonat e mbuluara nga bora, një shqiptar.

Rita Lati habit fare: Nuk e përballoj një burrë në…

Aktorja Rita Lati shpeshherë ajo ka folur “pa doreza” për jetën e saj private. Kur vajza.

VIDEO/ Vetëm me një trëndafil te …. Bleona tregon se nuk ka turp

Bleona godet serish… Bleona Qereti ka bërë një cover të këngës italiane “Su di noi”.

VIDEO/ Bën si super-pjeshkë, por i ndodh e papritura! Do qeshni me lot

Ndodh edhe që gjërat të mos shkojnë sipas programit… Një modeleje në Instagram i ka.

VIDEO/ E lëshojnë po*dhën në mes te sheshit, por kapen mat! Do qeshni me lot

Me gjasë iu ka ndodhur që te jeni në një vend publik dhe diçka ju.

VIDEO/ Zbulon se i dashuri e tradhton në palestër, ajo e kap mat dhe e degjeneron keq

Dyshoni se partneri iu tradhton? Mund ta zbuloni sic ka bere kjo vajze. Besimi i.

VIDEO/ Djali nga Dibra ‘hapet’ te Aldo, por ajo që kërkon do ju bëjë të qeshni me lot

“Jam nga Dibra, shkoj jashtë vendit dhe merrem me pisllëqe, por kam shumë turp me.