VIDEO/ Trageti përplaset me molin, njerëzit ulërinë. Publikohen pamjet dramatike

Një aksident i një mjeti detar ka shkaktuar panik në SHBA. Trageti ishte i mbushur.

VIDEO/ E frikshme fare! Bëhet gati të hidhet në ujë, por copëtohet në shkëmbinj!

Një sekondë para se të kërcente në ujë, ajo frikësohet dhe gjithçka shkon keq më.

VIDEO/ Kthesa e çmendur mbi lumin e rrëmbyer që mund ti kishte shuar të gjithë! Pamjet janë kthyer në virale

Një aksident që fatmirësisht u zgjidh pa pasoja, por pamjet e tij u thyen në.

VIDEO/ ‘Udhëtuesi në kohë’: Ju rrëfej kur do vinë në tokë alienët, ndërsa në Shtëpinë e Bardhë…

Një person i cili pretendon se është kthyer nga viti 2030, bën një zbulim tronditës.

VIDEO/ Gruaja i bën burrit veprimin e shpifur në avion, shokohen pasagjerët

Udhëtimet me avion kurrë nuk janë të rehatshme, por disa njerëz marrin fluturime shqetësime krejtësisht.

VIDEO/ Prifti futet në kishë duke ‘fluturuar’, pamjet që habitën besimtarët

Çifti kryen marrëdhënie në urban, shoferi ndalon mjetin dhe u bën ‘gjëmën’ Hyrja skenike e.

VIDEO/ E pabesueshme! Kjo është lopa më gjigande në botë, duket si një përbindësh

Ajo quhet “Knickers”, është pothuajse dy metra e lartë dhe peshon 1.4 ton… E gjatë.

VIDEO/ Instruktori i mjetit fluturues bën gabimin fatal, shikoni dramën që ndodh në ajër!

Tragjedia e shmangur për mrekulli në Zvicër, teksa instruktori i një mjeti fluturues kishte harruar.

VIDEO/ Rrëfimi me lot në sy: Pas 46 vitesh martesë, burri më mori 100 mijë euro dhe iku me shërbyesen

Në emisionin ‘Le Iene’, është bërë një rrëfim prekës i një gruaje, e cila pas.

Ndeshja ndizet/ Pamjet dramatike kur lojtarit i thyejnë kockat në fushë

Lojtari i skuadrës Germani Brescia pësoi një thyerje të përkohshme të kockave pas një përplasjeje.