VIDEO/ Instruktori i mjetit fluturues bën gabimin fatal, shikoni dramën që ndodh në ajër!

Tragjedia e shmangur për mrekulli në Zvicër, teksa instruktori i një mjeti fluturues kishte harruar.

VIDEO/ Rrëfimi me lot në sy: Pas 46 vitesh martesë, burri më mori 100 mijë euro dhe iku me shërbyesen

Në emisionin ‘Le Iene’, është bërë një rrëfim prekës i një gruaje, e cila pas.

Ndeshja ndizet/ Pamjet dramatike kur lojtarit i thyejnë kockat në fushë

Lojtari i skuadrës Germani Brescia pësoi një thyerje të përkohshme të kockave pas një përplasjeje.

VIDEO/ Kjo është vërtet e pabesueshme! Ajo që bën ky lojtar se keni parë ndonjëherë në jetë!

Veprimi i një pjesëmarrësve në një turne vendor në Norvegji ka shkaktuar ovacionin e të.

VIDEO – Parakalim me mbi 300 km/h. Pamjet që kanë bërë xhiron e rrjetit

Polemika shpërthyen në rrjetet sociale për videon e një parakalimi të një treni ndaj një.

VIDEO/ Vajza me by***t më të bukura godet sërish! Shikoni ç’ka bërë këtë herë

‘Bomba’ braziliane Suzy Cortez ka argëtuar sërish fansat e saj me një kërcim joshës teksa.

VIDEO/ Ky tipi meriton të quhet “Mbreti”. Ajo që bën do ju lërë me gojë hapur!
Beteja epike mes njeriut dhe bishës së detit! Peshkaqeni e kafshon, por zhytësi bën veprimin e shkathët… Shikoni pamjet (VIDEO)

“E pashë vetën në momente shumë të këqija,” tha Will Krause, duke përshkruar sulmin e.

VIDEO/ Të luash me jetën… Pamjet drithëruese që kanë bërë namin në rrjet
VIDEO/ Shfaqet fenomeni i rrallë, turistët mbeten te mahnitur nga pamjet