Çifti i pacipë nuk përmbahet. Bëjnë s**s në vendin publik, por filmohen nga kamerat. Ja pamjet (VIDEO)S**s oral në një nga stacionet e metrosë së Napolit.Episodi +18 ka ndodhur në një nga ashensorët e stacionit.Në imazhet e publikuar nga mediat lokale, mund të shihni vajzën e ulur në gjunjë dhe djalin në këmbë, që konsumojnë një marrëdhënie të shkurtër, para se hapet dera e ashensorit.

Është e panevojshme të thuhet, se videoja është kthyer në virale. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU