Ç’po ndodh me ish-kryeministrin? Fatos Nano “thyen akullin”, fotografohet për Shën Valentin

Fatos Nano ish-kryeministri i Shqipërisë prej kohësh nuk është më aktiv në media dhe daljet e tij publike janë të pakta.

Megjithatë, ditën e sotme, duket se Nano “e ka thyer” pak akullin dhe ka vendosur të dalë.

Ai është fotografuar ditën e sotme teksa ështëfutur në një lokal në Lundër.

Bashkë me të ka qenë dhe bashkëshortja e tij Xhoana Nano dhe siç duket kanë zgjedhur të festojnë Shën Valentinin.