Ç’po ndodh me Luana Vjollcën?

Luana Vjollca, e cila moderon çdo të shtunë emisionin ‘Shiko kush luankëtë herë ka marre benefitet e punes se saj.

Ajo ka pasur ‘boom’ shikueshmërie dhe jo vetëm në Shqipëri.

Në “Instastory”, Luana ka shpërndarë disa foto ku tregohet se nata e dytë e spektaklit ishte më e ndjekura në ‘Youtube’ në Maqedoni, Turqi, Gjermani e madje dhe në Arabi.