Ç’po ndodh në Presidencë? Kontrollohet për helm shishja e uiskit që iu dhurua nga sportisti i njohur

T’i bësh një dhuratë presidenti nuk është aq e lehtë… dhe për më tepër për presidentin në fjalë.
Boksieri i njohur, Conor McGregor ka treguar se i ka bërë dhuratë një shishe uisky Vladimir Putin, po ky i fundit ka urdhëruar që t’i bëhen kontrolle të imtësishme për të parë se mos kishte helm.


Ylli UFC ia kishte dhuruar presidentit rus në finalen e Kupës së Botës 2018, shishen e parë të prodhuar në markën e tij të duhur Proper No