“Çun për shtëpi”, ja çfarë bën Bes kallaku për familjen e tij

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj tashmë janë të martuar dhe kanë një vajzë, e cila quhet Ajka.

Besi është kapu mat ditën e sotme teksa bën pazarin e shtëpisë.

Në këto foto, aktori ka treguar se është një burrë për shtëpi pasi shihet tek tregu i fruta-perimeve duke blerë gjërat e nevojshme.

Ai shihet teksa zgjedh me kujdes frutat dhe perimet, ndërsa kujtojmë se Besi e ka shprehur publikisht se e ka pasion gatimin.