Dajana Shabani “mbylli” emisionin dhe iku, tani po i ndodh diçka. Poston foto…

Moderatorja e njohur Dajana Shabani po merr vemendje edhe pas largimit nga emisioni i mëngjesit ne ora news.

Së fundmi Dajana ishte me pushime në Sardenja, Itali dhe nga atje ka postuar foto e video.

Në videon e fundit moderatorja shfaqet teksa pozon me rrobabanjo në breg të detit dhe tregon trupin në super formë.

“Edhe femrën ta marr, e kam fanse”, shkruan Dajana, fjali e marrë nga kënga e Taynës dhe Dafinës.

“Po bëre gjoksin me merr po kshu dërrasë s’merr asnjë”, i komenton një ndjekëse të cilës Dajana nuk ia ka përtuar përgjigjen.

“As nuk të kisha në listë me të marr”, i përgjigjet Dajana dhe me ironi shton: “Dërrasë unë”.