Dalin fotot e Besa Shahinit/ ‘Fërkoni sytë’, ja çfarë bën Ministrja me burrin gjatë pushimeve në jug, ‘pozat e ‘nxehta’

Ministrja e Arsimit Besa Shahini dhe bashkëshorti i saj Dardan Molliqaj kanë vendosur të kalojnë pushimet e tyre në bregdetin shqiptar të jugut.

Bashkë me ta është edhe vajza 9-vjeçare e Molliqajt nga martesa e parë.

Në fotot e publikuara nga Panorama tregohet qartë se çifti duken mjaft të dashuruar me njëri- tjetrin dhe të bën përshtypje gjithashtu kujdesi i madh që Dardani tregon ndaj bashkëshortes, duke i lyer trupin me kremin kundër diellit.

Siç duket ministrja, pavarësisht moshës, duket me linja perfekte ndërkohë që po merr rreze dielli ne shezlong.

Për sa i përket faktit nëse Besa dëshiron apo jo fëmijë, ajo vetë ka thënë në një intervistë se do të donte të kishte shumë fëmijë, por ka dy faktorë që nuk e favorizojnë. E para është karriera dhe e dyta mosha