Dalin pamjet e nxehta të futbollistit të njohur, skena s.eksi në jaht me të dashurënKingsley Coman, 24-vjeçari francez shënoi një gol në minutën e 59-të duke i dhënë trofeun Bayern Mynih në ndeshjen kundër Paris Saint-Germain.E pas këtij momenti historik, ai shkoi me pushime dhe duket se u kënaq shumë në jaht me të fejuarën e tij.Paparacët kanë fiksuar disa momente intime mes tyre, në pushimet luksoze, ku djaloshi i ri dukej se nuk e vriste mendjen për njeri, a thua se ishte i panjohur.

Çifti i dashuruar zgjodhi Sardenjën për një pushim të shkurtër pas një sezoni të lodhshëm dhe duket se ka kaluar mjaft mirë.

koman2koman3koman4koman5koman7koman8koman10koman11