Dalin shifrat/ Ja sa raste të reja me Covid 19, cilat janë qytetet me raste aktive

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit janë zbuluar 6 raste të reja me Covid 19 në vendin tonë, 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër. Vijon…