“Dashuria ime, edhe pak…”. Aurela nxjerr foton e rrallë me bashkëshortin dhe jep lajmin e bukurKëngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar në rrjetin social Facebook një foto krah bashkëshortit të saj, Skerdi, teksa janë duke kaluar pushimet.“Po që shkojmë? Ptuj, ptuj! Shpirti shpirtit tim, dashuria ime, edhe pak 10 vjet bashkë”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.