Deklarata e bujshme e kësaj vajze sapo i habiti të gjithë

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në Instgram, ku herë pas here publikon foto të reperit.

Partnerja e reperit të njohur, S.tresi, Keisi, së fundmi tërheq shpesh vëmendjen e mediave me postimet që bën.

Një ditë më parë, Keisi publikoi në Instastory një foto ku shfaqet një pjesë e fytyrës së Stresit dhe lehtësisht bien në sy qerpikët e gjatë dhe të dendur të tij.

“Bebet tona do të jenë të bekuar me qerpikë të mrekullueshëm!”, mbishkruan Keisi.