Del nga binarët?! Këngëtarja shqiptare tregon zogun hapur

Tayna është kthyer në një nga reperet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.

Këngët e saj janë kthyer në hite dhe këtë e tregojnë edhe klikimet në Youtube, koncertet e shumta, në Shqipëri, Kosovë dhe më gjerë.

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj, shkruan INTV.

Së fundmi reperja ka publikuar një foto me një fustan të kuq ku shfaqet tejet seksi, ama sytë të gjithëve u kanë mbetur tek e çara e futanit të saj duke i bërë të gjithë të pyesin veten nëse ka veshur të brendshme apo jo.