Del VIDEO/ Pas vendimit të gjykatës, ‘shf.renohet’ Saimir Tahiri, hipën mbi….dhe ja pl.as….

Pak javë pasi gjykata vendosi dë.nimin ‘Shërbim Prove’ për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, ky i fundi është shfaqur mjaft i lumtur në ambientet e një lokali nate në Tiranë, duke kënduar mbi skenë me këngëtarët e njohur Aurela Gaçe dhe Erik Lloshi.

Një ndër vargjet që ka kënduar është “Si s’më lanë rehat”.

Mbase është një rastësi, pasi ministri ka akuzuar shpesh se sulmohet në mënyrë të qëllimshme.

Videon e gjeni te linku më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=149&v=fDSCHP4HKhg&feature=emb_logo