Denoncimi ‘b.ombë’ për farsën e Rilindjes me ‘Portalin e Mësuesit’

Një mësues ka denoncuar farsën, siç e quan ai, që Rilindja po bën me Portalin “Mësues për Shqipërinë”.

Denoncimi është publikuar nga ish-kryeministri, Sali Berisha, dhe tregon se si 1 javë pa filluar viti i ri shkollor, është bllokuar ‘Portali për Mësuesit’, duke lënë pezull vlerësimet përfundimtare.

Ja postimi i plotë Berishës:

Ndrikull Shahini me urdher te narkopartise dhe Edvin Mafise bllokon portalin e narkoministrise.

Lexoni denoncimin e mesuesit dixhital. sb

Pershendetje Doktorr.

Doja te beja nje denoncim lidhur me PORTALIN MESUES PER SHQIPERINE ka gati 1 muaj qe kane perfunduar te gjitha provimet dhe akoma nuk kane dale listat perfundimtare kur dihet qe edhe me pak se 1 jave nis viti i ri shkollore.

Akoma nuk kane dale sepse pritet qe te emerohen te pelqyerit e Partise dhe pastaj te dalin listat fallco te Besa Shahinit qe ka 1 jave qe na ka mbyt me kto postimet e Librave falas qe kushtojne me shum se te rinjte.

Ju lutem publikojeni