Denoncimi me videon, kush po u bën puç bizneseve në autostradën Tiranë-Durrës

Një qytetar ka denoncuar një ndodhi të pazakonte në autostradën Durrës-Tiranë, e cila në të dy anët e saj është e mbushur me biznese. Në një video të publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha tregohet hapja e një kanali që ka bllokuar bizneset.

Statusi i Berishës në Facebook: Denoncohen bandat e qeverisë që nuk pyesin për asnjë ligj. Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje z Sali Berisha kjo ka ndodhur ne rrugen dytsore perball kastrati nje kompani qe as ne nuk e dim se kush eshte ka hapur kete kanalin gjat gjith nates si hajduta duke na bllokuar bizneset pa asnje lajmrim dhe me e bukura asnje nga puntoret ose pergjegjsit nuk ndodhet ketu ju lutem publikojeni sa me shpejt.

Per te pare videon klikoni KETU