Deputetja bukuroshe fëlliq keq kolegun e saj: Lëri këto muhabete…5 lekëshe (debati)

Ulsi Manja është vënë në qendër të sulmit nga deputetët e LSI që prej përplasjes së tij me Petrit Vasilin në sallën e Kuvendit. Mes Manjës dhe deputetes së LSI, Silva Caka ka pasur një debat në Komisionin e Ligjeve, ku nuk kanë munguar fyerjet.

Debati erdhi pasi kreu i Komisionit të Ligjeve u shpreh se, LSI është kthyer në mbrojtësen e Presidentit.

Ulsi Manja: Kemi dalë në fazën e diskutimeve të dekretit. Fjalën po ja jap zonjës Caka, se e ka kërkuar me pare. Dhe meqë është edhe zëri i Presidentit në komision.

Silva Caka: Leri komentet Ulsi, muhabete 5 lekshash