Detajet ho.rrorr të aksidentit të sotëm, viktima u dogj brenda në makinë

Detaje tronditëse janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan, me pasojë vdekjen e një personi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth 10 metra nga dalja e tunelit, ku një kamion ka përplasur nga pas një autoveturë me targa të huaja.

Për shkak se autovetura ka qenë me gaz, ka shpë.rthyer në fl.akë, dhe për pasojë ka humbur jetën në vend drejtuesi i mjetit.