Dimër në mes të qershorit, ky qytet në Shqipëri u shkund mirë sot nga stuhia

Një mot i pazakontë ka prekur ditën e sotme qytetin e Librazhdit.

Këtë të martë kanë shpër-thyer reshjet e shiut, madje dhe breshërit duke shkaktuar jo pak vështirësi në aksin rrugor Librazhd- Elbasan.

Një pjesë e rrugës madje ka pësuar dhe rrëshqitje të dheut e gurëve.

Mot i pazakontë Librazhd, reshje të dendura shiu dhe breshëri

Mot i pazakontë Librazhd, reshje të dendura shiu dhe breshëri

Publiée par Librazhdi News sur Mardi 11 juin 2019