Divorci me Robertin, Nora Istrefi flet për herë të parë, ja deklarata b.om.bë

Robert Berisha dhe Nora Istrefi lanë të habitur fansat e tyre teksa rreth dy muaj më parë deklaruan se i kishin dhënë fund martesës së tyre disa vjecare. Ndërkohë që deri më dje ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta respektojë Norën.
-640-0-5dacb5e5e8ea3

Tashmë ka folur edhe Nora për herë të parë në një intervistë për “Prive”, ku tha se nuk ka çfarë të shtojë asgjë.

“S’kam ç’të shtoj, vetëm i uroj gjithë të mirat”, u shpreh Nora.

Gazetari e pyeti këngëtaren edhe për lidhjen e re që po përflitet.

“Ka thashetheme se je në lidhje të re”, i tha gazetari ndërsa Nora iu përgjigj: “Bye”.

Screenshot_2-66-800x389