“Do merrni një ofertë që do ju gëzojë jetën”, Meri paralajmëron këtë shenjë

Lajme të mira për shenjat e horoskopit.

Jo vetëm kaq, por për njërën nga shenjat duket se më në fund do të plotësohet një dëshirë e fshehtë.

Ktu zonja Meri flet për shenjën e Ujorit.

Horoskopi i publikuar në Facebook nga Meri Shehu:

Dashi

Mund te merrni nje pozicion me kerkues ne familje apo ne karriere. Ka ardhur momenti te vendosni per gjerat qe doni me shume

Demi

Do merrni lajme te rendesishme qe do ju bejne me te vendosur. Sot keni edhe nje takim te rendesishem qe mund te jete ndihmues

Binjaket

Mund t’ju realizohet nje lutje apo nje deshire e fshehte. Nese merreni me pune ne institucione te ndryshme bamiresie apo pune te mbyllura keni sukses

Gaforrja

Eshte momenti te triumfoni ne nje veprimtari apo inisiative personale. Do merrni me shume fame. Sot vendoset edhe per nje lidhje personale

Luani

Ne nje moment te rendesishem si ky do shikoni sa mundesi keni te perparoni me forcen tuaj. Nje ceshtje ligjore mund t’ju penalizoj

Virgjeresha

Ka mundesi qe shkelqimin tuaj racional sot ta rrembej dikush qe punon per ju apo eshte rival ne punen tuaj dhe kjo t’ju veje ne mendime

Peshorja

Ju keni shansin te ngriheni ne detyre dhe ne jeten personale. Do keni meriten te kurorezoni nje maredhenie apo nje pune

Akrepi

Do shkelqeni ne nje ambjent te jashtem apo ne nje marredhenie me dike qe jeton jashte. Do merrni persiper me shume detyra

Shigjetari

Nje epoke e arte ne ceshtjet ekonomike do ju finalizoj me sukses nje projekt apo nje detyrim ekonomik apo blerjen e nje makine apo pronesie

Bricjapi

Ju jeni te vetmit qe do ndesheni me antagonizmin e madh ne diten e sotme dhe do perjetoni shkelqimin e dikujt tjeter me shume se cdo here

Ujori

Do ju hapet nje rruge e ndritshme dhe jeta e perditeshme do jete e gezuar dhe me suksese. Do keni nje oferte te re pune

Peshqit

Ne dashuri ka ardhur momenti te merrni shkelqimin dhe cdo te mire qe vjen pas kesaj. Perkushtimin romancen dhe pasionin.