“Do të fus në bu.rg…”, Rama nxjerr videon dhe sfidon Bashën nga Butrinti

Në një kohë kur opozita protestonte, kryeministri duket se po e shijonte kohën me familjen e tij.

Rama ka përshëndetur ndjekësit e tij në rrjetet sociale me një video që ka publikuar.

Ai shihet mjaft i qeshur krah gruas së tij Linda Ramës e dy fëmijëve, Reas dhe Zaho, ndërkohë në sfond dëgjohet këngë franceze.

“Bota dhe Franca…”- dëgjohet ndër të tjera në sfondin e videos që kryeministri e ka shoqëruar me një ikonë me sytë me zemra.

Gjatë protestës lideri i PD kërcënoi Ramën me burg.