“Do zhgënjeheni keq, do ndodhë ajo që s’e prisnit”, zonja Meri paralajmëron frikshëm këto shenja

Astrologia e njohur Meri Shehu, ka publikuar horoskopin për sot dhe paralajmëron disa shenja për ndryshime rrënjësore.

Meri bën me dije se: Sot Aferdita takohet me Neptunin ne Peshk dhe Saturni ne Bricjap bene katerkendesh te fuqishem me Diellin ne Dash Dy kombinime ne cilesi krejtesisht te kunderta
Ndjenja kerkon Romantizmin e shprehur dhe Dashuria ngjan me nje udhetim enderrimtar”.

Më tej Meri shkruan: Do kishte akoma mundesi te humbisnim ne kerkimin e gjtae nder vite te partnerit ideal
Por edhe mund te mashtrohemi nga njerez dinak qe do shfrytezonin pikerisht kete ndjeshmeri tuajen E Bukura e dites apo interesante eshte qe te gjithe planetet ndodhen ne pozicione shume te bukura Pretendohet qe te mos kemi frike as nga e BUKURA E AS NGA BISHA”

Parashikimi më poshtë për të gjitha shenjat:

DASHI
Me romantizmin shkojme mire por kujdes ne nje pozicon pune apo marredhenie me eproret pasi sot ju duhet guxim dhe vendosmeri per te arritur larrte

Demi
Jeta eshte e bukur dhe kete do ta provoni sot me nje njohje te kendshme apo ne shoqerine e njerzve qe do ju bejen te ndjeheni tjeter njeri

Binjaket
Nese keni te fshehta me risk ligjor apo ekonomik duhet te jeni shume vigjilent Nese enderroni nje martese kjo do ishte me e lehte

Gaforrja
Do ju gjejne nje pike te dobet per tju ulur nga froni i komandimit ne pune apo familje Perpiquni te mos beni gjera te medha por te bukura

Luani
Ne aspektin ligjor qe lidhet me punen do keni nje veshtiresi dhe do keni nje mbyllje Ne planin personal gjerat do shkojne me mire por kujdes mos u beni perfitues ne ekonomi

Virgjeresha

Sot do ndjeheni shpirterisht te ftohte dhe do ndjeni ndarjen nga nje marredhenie shumevjecare ne jeten personale Sot kemi ndarje direkte

Peshorja
Puna do ju gezoj dhe do ju beje me idealist Por kujdes mos u perfshini me shume se duhet emocionalisht ne kete ambjent pune pasi nuk eshte i qarte

Akrepi
Nese dashuria egziston ka ardhur momenti ta takoni Por nese mashtroheni edhe kete here nga kjo ndjenje do beheni shume refuzues

Shigjetari
Shtepia dhe dashuria dhe endrra do jene atje ku ju do donit te ishit apo ku jeni Pasi ne keto momente sigurisht qe jeni diku ku ju pelqen

Bricjapi
Dite te furishme pune dhe karriere por me nje ngerc te papare dhe me nje renie ne detyre apo nje ngritje me shume pergjegjesi sa qe me zor mund tja dilni

Ujori
Duhet te manaxhoni mire ndjenjat duke mos i humbur ne hapesire si dicka qe nuk ka vlere apo qe nuk e meriton nje partner

Peshqit
Do keni nje dite te lumtur ku gjithe bota ju perket por kujdes xhepin tuaj pasi aty mund te futen persona kur nuk e prisni