Doktoresha e njohur befason në emisionin e Rudinës, nxjerr mbathjet live dhe bën apel të fortë

Mjekja e njohur gjinekologe Mimoza Keta ishte dje e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, ku ka folur për higjienën intime të gruas.

Ajo ka dhënë këshilla shume të rëndësishme.

Njëra prej tyre ishte edhe për llojin e mbathjeve që femrat duhet të përdorin.

Ndiqni videon ketu