Dukej në rregull çdo gjë, por Alketa Vejsiut i ndodh e papritura. Shtanget publiku

Gjatë transmetimit të spektaklit shumë të ndjekur “Dance with me”, mbrëmjen e sotme ka ndodhur një e papritur. Përpara se Mateus dhe Eliona të kërcenin, u fikën dritat. Këtë moment të befasishëm, Alketa e kaloi me humor duke bërë batuta me Gent Zenelajn.

Duke qenë se dritat nuk po riktheheshin, kasti i VIP-ave ia nisën këngës me në krye Era Rusin dhe Mateus Frrokun.

Derisa dritat u kthyen, në studio nuk munguan të qeshurat dhe batutat. Pas kësaj të papriture, spektakli vazhdoi normalisht. Ndiqni më poshtë videon nga ky moment./Xing.al