“Dy diej për mua/ Si kurrë më parë, Ajola Xoxa publikon foton e djalit, ua qenka kopje si….Bashkëshortja e kreut të bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa si asnjëherë më parë ka publikuar një foto së bashku me djalin e saj, Kajan.“Të dy nën shoqërinë e detit dhe me diellin dëshmitar”, është ky portreti më i bukur nënë e bir nga plazhi i Divjakës.“Dy diej për mua”, shkruan bashkëshortja e Erion Veliajt, duke e krahasuar birin e vet me diellin e jetës së saj.