E arrestuan në 4 të mëngjesit, reagon për herë të parë ish burri i Bora Zemanit

Dj i njohur, Vin Veli, ka reaguar për herë të parë në lidhje me lajmet për arrestimin e tij në një lokal në ish-Bllok.

Nëpërmjet një postimi në “Instastory”, ai shprehet se nuk është i vërtetë lajmi dhe se falënderon të gjithë për interesimin.

“Nuk është i vërtetë lajmi për arrestimin tim. Faleminderit të gjithëve për interesimin! Zoti qoftë me ju”, shkruan Vin Veli mëngjesin e sotëm.