“E bëj zakonisht s**sin me…”, sportisti i njohur flet për jetën intimeSportisti Nick Kyrgios thote se ai bën s.e.ks me tifozet e tij një herë në javë.Ylli i tenisit australian, 25 vjeç, shoqërohej së fundmi me kolegen Anna Kalinskaya. Por sipas The Sun, dyshja u nda në Mars dhe Kirgios tha se kur është “single” ai shoqërohet rregullisht me tifozet.tenisti

Duke folur në një intervistë me revistën Olè, tregoi për raportet e tij me fanset femra.

Pyetjes nëse ka fjetur ndonjëherë me një tifozem Kirgios u përgjigj: “Po”.

“Që kur kam mbetur beqar, zakonisht bëj s.eks me tifozet e mia çdo javë. Kur kam të bëj me vajza nga Europa Lindore, jam gati t’u them: merrni gjysmën e fitimeve të mia.”

Anna Kalinskaya.
Anna Kalinskaya.