E bija e gëzoi me nip, Jozefina Topalli shijon kohën me të voglin. Del foto

Para pak kohësh, e bija e gëzoi duke e bërë gjyshe për herë të parë. Megi solli në jetë një fëmijë, e tani e gjithë familja e ish kryeparlamentares po i shijon keto momente.

Begi dhe bashkeshiorti i saj u bënë prindër të një djali. Familja Topalli është treguar shumë e rezervuar dhe akoma nuk e ka zbuluar një foto të portretit të foshnjës mirëpo daljet në publik duke shëtitur me karrocën e tij nuk i kanë kursyer. Fillimisht ishte Megi ajo që e nxori vogëlushin për shëtitje nga liqeni së bashku shoqëruar nga vëllai i saj, ndërsa tani ka qenë gjyshja e tij, Jozefina Topalli ajo e cila ka dalë për shëtitje me nipin nga Liqeni Artificial. Nje pamje aq e bukur!