E çmendni familjen duke gërhitur natën? Pija magjike që do ju shpëtojë

Konsumi i tepërt i frutave dhe perimeve është një formë e mirë për të zbutur mukusin, prodhimi i tepërt i te cilit është një nder arsyet pse ndodh ose përkeqësohet të gërhiturit naten.

Për të shpëtuar nga kjo situate, duhet të stabilizohet prodhimi i tepërt i mukusit. Një sistem i fortë imunitar ndihmon për të luftuar infeksionet në traktin respirator të cilat shkaktojnë prodhim të tepërt mukusi: 2 karota 2 mollë 1 copë xhinxher lëng limoni

Hidhni përbërësit në mikser dhe përgatisni lëngun.

Pijeni para gjumit dhe mundësisht 3 herë në ditë për rezultate të menjëhershme.