E çuan Eduartin të flinte me gjyshen, Xhemi zgjohet te shtëpia e Arbanës dhe bën veprimin e papritur

E dimë tani se dy moderatoret e njohura, Xhemi dhe Arbanës nuk u ndahet shpirti as në jetën e përditshme nga njera tjetra.

Të dyja janë zyrtarisht me pushime e mesa duket kanë kaluar ditën e djeshme bashku.

Më saktë Xhemi Shehu i ka ”ngecur” në derë Arbanës, duke krijuar një situatë xh elozie edhe me partnerin e kësaj të fundit, regjisorin Eduart Grishaj, lexoni Kaq e pati dhe shoqëria e ngushtë mes Arbanës dhe Xhemit; Eduarti hyn në mes dhe hedh ‘kunja’ dhe shfaq hapur xhelozinë, dhe është rehatuar tek shtëpia e saj.

Arbana ka ndarë herë pas here copëza nga ambienti ku kalon orët më të këndshme me Jonin, mbesën, si dhe gatuan recetat e preferuar për ta, por Xhemi na tregoi dje se në ç’oazë mrekullie jeton mikja e saj.