E divorcuar prej vitesh, Hygerta Sako jep përgjigjen më të pazakontë që keni dëgjuar për të dashurin e ri

Prej tetë vitesh, moderatorja Hygerta Sako, i ka dhënë fund martesës, dhe ka vazhduar të rris si nënë e vetme të bijën. Por sa i përketë jetës private, ka qenë dhe vazhdon të jetë shumë e rezervuar.

E pyetur së fundmi emisionin “Glamour Zone”, nëse është në një lidhje, Hygerta u vu në siklet dhe nisi të qeshte. Ky reagim, u mor nga ana e moderatores Ester Bylyku, si një konfirmim për lidhjen e saj të fshehtë, e ndërsa Hygerta për asnjë moment nuk kundershtoi.

Aktualisht je në një lidhje?

Ai speci shumë djegës ëë? Ndërrojmë temë më mirë? 

46932225_2189072887791287_8107909677930512384_n

Kjo tregon që…

Kjo tregon që kam frikë nga speci.