E fri.kshme/ Shikoni se ku ka përfunduar makina, ah i shkreti shofer humbi kontrollin dhe…Në foton e mëposhtme shikoni se si ka përfunduar një automjet si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e sotme në Vlorë.Ngjarja ka ndodhur në rrugën Sherisht-Peshkëpi.Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Mësohet se drejtuesi i automjetit ka mbetur i pla.gosur edhe pse ende nuk ka informacione mbi gjendjen e tij shëndetësore.