E FRIK.SHME/ Katër anëtarë të një familje në aksidentin e rëndë, ja detajet

Në aksin rrugor Elbasan – Papër, i cili është një prej akseve më problematikë dhe të rre.zikshëm në vend, ka ndodhur pak më parë një aksident automobilistik, ku janë plagosur 3 persona.

Mes të plagosurve janë 2 fëmijë. Mësohet se një makinë tip Benz ka goditur automjetin ku ndodheshin 3 personat e pl.agosur. Benzi u përplas me makinën tip Opel, ku ndodheshin katër të plagosurit.

Mes të pla.gosurve janë edhe drejtuesi i “Opelit” dhe bashkëshortja e tij. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.